نسخه مناسب چاپ

پنج شنبه ۱۸ بهمن ماه، همزمان با هفتمین روز از دهه مبارک فجر، با حضور نماینده مردم شهرستان لنجان در مجلس شورای اسلامی، رییس دانشگاه، معاونین و جمعی از خیرین عرصه سلامت، پروژه های عمرانی سلامت شبکه بهداشت و درمان شهرستان لنجان افتتاح و به بهره برداری رسید.

مرکز خدمات جامع سلامت ورنامخواست با ۶۰۰ مترمربع زیربنا در زمینی به مساحت ۹۰۰ متر مربع در دو طبقه احداث گردیده که با اعتباری معادل ۱۰ میلیارد ریال توسط خیر بهداشتی و با حضور دکتر کوهکن نماینده مردم شهرستان لنجان در مجلس شورای اسلامی، خانم دکتر چنگیز رییس دانشگاه، دکتر یوسفی معاون توسعه مدیریت و منابع و دکترحیدری معاون بهداشتی افتتاح گردید.

همچنین مرکز خدمات جامع سلامت باغشاد با ۱۰۰۰متر زیربنا در زمینی به مساحت ۳۵۰۰مترمربع در دو طبقه با هزینه ای بالغ بر ۲۰ میلیارد ریال توسط بنیاد علوی در سال ۹۷ احداث و به بهره برداری رسید.

شایان ذکر است در ادامه افتتاح پروژه های عمرانی سلامت شهرستان لنجان، پروژه بهسازی و تجهیز بخش رادیولوژی بیمارستان شهدای لنجان با حضور مسئولین و جمعی از مردم افتتاح شد.

این بخش با هزینه ای بالغ بر ۶ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال بهسازی و تجهیز گردید.

گفتنی است خانم دکتر چنگیز در حاشیه افتتاح پروژه های عمرانی شهرستان لنجان اظهار کرد: سلامت و امنیت دو مقوله و نعمتی است که قدر آن را آن گونه ای که شایسته آن است، نمی دانیم.

رئیس دانشگاه با بیان اینکه اولین کسانی که می توانند به حفظ سلامتی در جامعه کمک کنند، خود مردم هستند، خاطرنشان کرد: اصلاح روش زندگی توسط مردم از یک طرف و حمایت های مسئولان در زمینهٔ توسعه زیرساخت ها از طرف دیگر باید سلامت مردم را تضمین کند.

وی با تأکید بر اینکه اطلاع رسانی به موقع می تواند در پیشگیری از افراد در معرض خطر بسیار مؤثر باشد، تصریح کرد: نعمت اعتماد متقابل مردم و مسئولان نظام می تواند به خودی خود روان مردم را در برابر بسیاری از بیماری ها مصون بدارد.

دکتر چنگیز با بیان اینکه امنیت و اعتماد اجتماعی فقط یک مقوله سیاسی نیست، خاطرنشان کرد: سلامت مردم هم به این دو عامل بستگی دارد و امنیت و اعتماد هم درگرو یک جامعه سالم و آرام است.

رئیس دانشگاه با اشاره به دستاوردهای ارزشمند انقلاب اسلامی ایران بعد از گذشت چهل سال از عمر آن یادآور شد: در سالگرد انقلاب اسلامی ایران قرار داریم و جای دارد که همواره قدردان مجاهدت های حضرت امام خمینی (ره)، شهدا و جانبازان در عرصه های مختلف باشیم.

فهرست: 

ارتباط با ما

خیابان هزار جریب، دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی اصفهان، ستاد مرکزی

تلفن: ۳۶۶۸۰۰۴۸-۰۳۱

کد پستی: ۷۳۴۶۱-۸۱۷۴۶

Isfahan University Of Medical Sciences, Isfahan, Iran

 

پشتیبانی از افراد کم توان

دستورالعمل بروزرسانی